Millal ei tohi Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutada?
Mida peaksid teadma enne Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutamist
Lioton® 1000 (hepariin) geeli kantakse paikselt nahale ja see toimib manustamiskohas ilma teadaolevat süsteemset toimet avaldamata. Kõrvaltoimete oht on väga madal ning ravim on hästi talutav.
Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutatakse eraldi ravimina, kui näidustatud on paikne ravi, või ka kombinatsioonis süsteemse raviga.
Tähelepanu: Lioton® 1000 (hepariin) geeli ei tohi kasutada, kui olete allergiline geeli ükskõik millise koostisosa suhtes.
Millal ei tohi Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutada
Lioton® 1000 (hepariin) geeli ei tohi kasutada, kui olete allergiline hepariini või geeli mis tahes muu koostisosa suhtes. Kuna Lioton’i toime kohta lastel on andmeid piiratud hulgal, soovitame seda lastele mitte manustada.
Kus ei tohi Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutada
Lioton® 1000 (hepariin) geeli ei tohi määrida veritsevatele või avatud haavadele, limaskestadele või infitseerunud piirkondadele.
Raseduse ja imetamise ajal
Raseduse ja imetamise ajal kasutamise osas pidage palun nõu oma arstiga, sest puuduvad eriandmed Lioton® 1000 (hepariin) geeli kasutamise kohta sellel perioodil.
Kuidas Lioton® 1000 (hepariin) geel toimib pindmiste veenihaiguste korral
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas veenid meid igapäevaselt toetavad, kuidas need töötavad ja kuidas nõrgaks muutuvad? See video annab kiire ülevaate ja näitab ka seda, kuidas Lioton® 1000 (hepariin) toimib.